AVRUPA YAKASI :

0212 696 00 88 - 0530 350 00 33

ANADOLU YAKASI :

0216 499 65 87 - 0533 961 78 38HİZMETLERİMİZ

Tıkanıklık Açma

boru tikandi nasil acabilirimTesisat tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Tıkalı tesisatları açmak için sahip olduğumuz ekipmanlar sayesinde hızlı çözümler üretebilmekteyiz. 2005 yılıdan bu yana Pimaş Aç olarak sıhhi tesisat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamız 2005 yılında kurumsallaşarak büyümeye devam etmiştir.

 

Firmamız sürekli son teknolojiye sahip cihazlarla yenilenmektedir. Kameralı tıkanıklık açma hizmetimiz sayesinde aynı gün çözüm üretiyoruz. Lavoba tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma başlıca hizmetlerimiz arasındadır.

 

Kameralı olarak tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için teknolojiyi yakından takip etmektedir. 2005 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Pimaş Aç sizler için en doğru çözümü üretecek güvenilir bir firmadır.

 

Tıkalı gider açma işlemleri uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi halde tesisatınızı patlatabilirler, buda istenmedik sonuçlar doğuracağı gibi ekstra maliyet de çıkara bilir,

Büyük işyerlerinde tuvalet-lavabo-mutfak atıksu giderlerinin tıkanma olasılığı yüksektir. Pimaş Aç ekibi olarak tıkanıklık açma konusunda iddaalıyız. Sadece tıkanıklığı açmakla yetinmeyerek, borunun bir daha tıkanmaması için önceden yapılması gerekenlerle ilgili müşterilerimizi bilgilendiriyor, tesisatların nasıl sağlıklı olarak kullanılacağı yönünde bilgiler veriyoruz. 

Tüm hakları saklıdır. © 2014 Apycom jQuery Menus