AVRUPA YAKASI :

0212 696 00 88 - 0530 350 00 33

ANADOLU YAKASI :

0216 499 65 87 - 0533 961 78 38HİZMETLERİMİZ

Petek Temizleme

Dairenizde ısıtma devresi olarak kombi ve peteklerin ısıtması hususunda tam randıman alamadığınızı hiç düşündünüzmü? Genelde ne zaman akla gelir bu soru? Hani pet..

DETAY

Tıkanıklık Açma

Tesisat tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Tıkalı tesisatları açmak için sahip olduğumuz ekipmanlar sayesinde hızlı çözümler üretebilmekteyiz. 2005 yıl..

DETAY

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespit yöntemleri teknoloji sayesinde mümkündür.  Borulardan iğne ucu kadar kaçan su bir alt dairenin tavanını tamamen ıslata bilecek, ve hatta tavandan..

DETAY

Temiz su boru hattı yıkama

Evinizdeki temiz su hatlarının da belirli periodlarla yıkanması gerektiğini dünya sağlık örgütünün araştırmaları göstermektedir. Hususan sıcak su hatlarının yılda ..

DETAY

Yerden ısıtma temizliği

Yerden ısıtma sisteminde zamanla boru içerisinde biriken çamur ve kireçlerden dolayı ısı kaybı yaşanmaktadır. Kombi sirkilasyon pompası bu tip birikintileri temizleyememekte ve ..

DETAY

Havuz su kaçağı su eksiltmesi

  Yaz  aylarında Villa bahçesindeki Havuz suyu su kaçağı nedeni ile su eksiltiyor ise, bu havuzun izalasyonunda çatlağın oluşumu sebebi ile su kaçağı var an..

DETAY

Mutfak borusu tıkanıklığı

  Mutfak borusu tıkanıklığı nasıl olşur?  Borudaki   tıkanıklığın sebebi nedir?   Lavabo Giderlerindeki tıkanıklık sudaki yağların birikerek katmanlaşmış hale..

DETAY

Pimaş açıcı

Pis su gider borularında tıkanıklık oluştuğunda, Pimaş açıcı kim var?  ararsınız. Genelde artık eski boruların yerini pimaş borular aldığından pimaş açıcı akla gelir. K..

DETAY

Atık su tesisatı yenileme

Atık su hatları pimaş borular da dahil zamanla çeperlerinde oluşan kireç nedeni ile kayganlığını kaybeder. Bu tesisatın yenilenmesi gerekir. Bundan önceleri pissu giderlerini yeni..

DETAY

Bilinmeyen Logar Rögar yer tespiti

Bazı binaların önündeki Lögarların üzeri kapandığından pissu hattında yaşanan tıkanıklığı gidermek (açmak) için Logar kapağının da açılması yeri bil..

DETAY

Tesisat Lejyoner bakteri temizliği

Evinizdeki sıcak su tesisatının içerisi lejyoner bakteri yuvası olduğunu biliyormuydunuz?  Bir çoklarımız böyle birşey olduğunu belki de ilk defa duyuyoruz. Banyo ve..

DETAY

KOMBİ PETEK TEMİZLEME

KOMBİ PETEK VE TESİSATIN TEMİZLİĞİ Kombi ve peteklerin her yıl temizlenmesine gerek yoktur. Ortalama 2-3 yılda bir defa temizlenmesi yeterli olacaktır. Bazı müşterilerimiz ..

DETAY

LAVABO AÇICI

LAVABO TUVALET KLOZET MUTFAK GİDER TIKANIKLIKLARI SÜZGEÇ GİDER TIKANIKLIĞI KIRMADAN AÇILIR. Lavabo giderleri tuvalet banyo giderlerini hiç kırmadan kameralı robot sayesinde..

DETAY

HAVALANDIRMA BOŞLUĞUNDAN SU GELİYOR

Havalandırma boşluğundan su geliyorsa, aslında bu suyun havalandırma boşluğunda kendi kendine oluşmadığı, o baca boşluğuna da başka bir yerden geldiği muhakkaktır. Gördüklerimize g&..

DETAY
Tüm hakları saklıdır. © 2014 Apycom jQuery Menus