AVRUPA YAKASI :

0212 696 00 88 - 0530 350 00 33

ANADOLU YAKASI :

0216 499 65 87 - 0533 961 78 38

KOMBİ ve PETEK TEMİZLİĞİ

petek ve borularin temizlenmesi Evinizde-İşyerininizde Kombi peteklerin temizliğini en son teknoloji kullanarak temizliyoruz. Resimde yerden ısıtma ve petek devresinin temizlikten önce ve sonraki durumunu görmektesiniz. Yerden ısıtma ve kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla oluşan kir ve tortuların petek ve boruların çeperlerine yapışarak, dolaşımdaki sıcak suyun ısısının oda ortamına yayılmasını geciktirdiği için verimli ısınma sağlayamazsınız. Bu da haliyle doğalgaz sarfiyatını yükselterek faturanıza yansıyor ( fatura yüksek geliyor)

Uzun zaman temizlenmeyen peteklerinizdeki pis su kombinizin de içerisinde dolaşarak kombi ısıtma performansını düşürmektedir. Borularınızın ve peteklerinizin temizliği şart olur. Yüksek teknoloji kullanarak kombi peteklerin iç temizliğini yapıyoruz. Temizleme tekniği tamamen mekanik olup herhangi bir kimyasal kullanmaya ihtiyaç bırakmayan hava su karışımlı kompressörlü titreşimli yöntem uygulanarak borularınızın temizliği yapılmaktadır.

 

 

Hava Su titreşimli kombi petek devresi temizliği

kalorifer kombi petek temizleme yontemi

Titreşimli yöntemle yapılan petek temizliği kimyasallar gibi tesisatlara ve peteklere kesinlikle zarar vermediği gibi mükemmel temizlik sağlar.

Sistemden atılan pissu, atıksu giderine verildiğinden dairenizin pislenmesi önlenmiş olur. Kompressörlü temizleme yöntemi Avrupadan sonra artık TÜRKİYEDE'de uygulanmaktadır. Kimyasallı petek boru temizliğinde aynı kirli suyun defalarca ısıtma devresinde dolaşması yerine, Hava su karışımlı kompressörlü sistem suyu dolaştırmayarak sadece temis suyla temizledikten sonra ikinci defa aynı suyu sisteme göndermez, atık su hattına aktararak yıkamayı temiz su ve hava karışımı ile tamamen mekanik olarak yapar, ve kirlenmiş suyu bir daha sisteme tekrar göndermeyerek atık su hattına uzaklaştırır. Mükemmel temizlik tamamlanmış olur.

 

 

 

 

 

 

Tüm hakları saklıdır. © 2014 Apycom jQuery Menus