AVRUPA YAKASI :

0212 696 00 88 - 0530 350 00 33

ANADOLU YAKASI :

0216 499 65 87 - 0533 961 78 38

KANAL YIKAMA

 Binanın ortak atıksu ( pissu ) borularında oluşan tıkanıklık özel tıkanma açıcı makinalar sayesinde yapılara zarar vermeden tıkanığı gidermek mümkündür. Ama bir zaman sonra tıkanıklık tez tez tekrarlanmaya başladığında; Acaba neden daha önceleri borudaki tıkanma bu kadar sık tekrarlanmıyordu gibi sorular insanın aklına geliyor.

1. Pis su uzaklaştırma borusunun iç kısımlarına kireç ve yağ katmanları yapışarak ilk günkü kayganlığını kaybetmiştir. Kayganlık kaybolduğundan, küçüçük bir ıslak mendil bile atık su borusunun iç duvarlarında oluşan tırtırlara takılarak peşinden gelen diğer bez parçacıklarını da üzerinde biriktirdiğinden boru tıkanıklığı oluşmaktadır, ve boru tıkanır. 

Tıkanıklık özel tıkanıklık açma robotu sayesinde giderilir ancak sadece tıkanıklığın açılması bir daha tıkanmayacak anlamına gelmez. Beş yıl ve üzeri bina tesisatlarında JET Yıkama tabir edilen sistemle atık su tesisatı iç kısımlarını yüksek basınclı Su Jeti makinası ve özel döner aparatla her santiminin bile tamamen sıfırlanacak şekilde yıkanması gerekmektedir. Su JET'i ile yıkanan tesisatlar ilk yapıldığı gün olduğu gibi tertemiz olacağı için yabancı nesneler kolaylıkla takılmadan akışkanlık sağlanacağından, sık sık tekrarlanan tıkanıklığın önüne geçmiş olacaksınız.  Firmamız bu konuda İSTANBUL ve çevre ilçelerinde gezici servislerle hizmet vermektedir.

Tüm hakları saklıdır. © 2014 Apycom jQuery Menus