AVRUPA YAKASI :

0212 696 00 88 - 0530 350 00 33

ANADOLU YAKASI :

0216 499 65 87 - 0533 961 78 38

GİDER AÇMA

Hergün, İstanbul gibi nüfusu kalabalık bir şehirde birçok evde boru tıkanması problemleri yaşanıyor.Nüfusun kalabalık olması şehir ulaşımını ve servislerin uzak adreslere gitmesini engelliyor.

 

Pimaş Aç firması ise bu problemlerden etkilenmeyen firmaların başında geliyor.Nedeni ise, İstanbul'un hertarafında servislerinin olması ile izah edilebilir.Bu nedenle,artık banyomun boruları tıkanmış, nasıl açarım sorusu aklınızı karıştırmasın, hemen Pimaş Aç servisini arayarak sorununuzun çözümünü sağlaya bilirsiniz.

 

İnşaat zamanından kalan beton taş moloz parçaları boru tıkanmalarına yol açabilir. Sorun değil biz açıyoruz.

 

İsteğe bağlı Kanal ve boru görüntüleme sistemi ile tıkanıklığa sebep olan yanlış tesisat uygulamalarını veya nerede tıkanma olduğunu gösteriyoruz.

 

Tuvalet veya diğer gider borularında tıkanıklık açma servisimiz istanbul'un tüm ilçelerine mevcuttur. Bu servisi Anadolu ve Avrupa yakasından çağırabilirsiniz.

 

Tıkalı tuvelet ve lavabonuzu kırmadan açtırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tıkanıklık açma makinesi ve kamera yardımıyla tıkanıklıkları kırmadan dikkatli ve titiz bir çalışmayla açıyoruz. Tıkalı olan borunun içine kamera salarak borunun içine kaçan bez,kağıt peçete gibi tıkanıklığa sebep olan maddeyi görüntülüyoruz. Tıkanıklık açıcı cihazla olaya müdehale ediyoruz.

 

Lavabo gider açma kameralı sistem ve robot teknoloji kullanarak avrupa teknolojisini Türkiye`de bir hizmet anlayışı içerisinde problemlerinizi çözmek için kullanıyoruz. Eviniz kırıldığında hem milli servet hemde cebinizden fazla para çıkmamış sayılacak. Kimyasal ilaç ve son sistem lavabo açma makineleri son olarakda tecrübeli su tesisat ustaları ile avrupadan bir adım önde olduğumuzu düşünüyoruz.

Atık su gider boruları her zaman tıkanmaya adaydır. Bilinçsiz kullanıldığında yararlı olduğu gibi zararlı da olabiliyor. Tuvalet dediğimiz bir çöp kovası değildir, insanlar çoğu zaman bir çöp kovası gibi her şeyi oraya atabiliyorlar. Bazı insanlar bunu huy edinerek evde yerde gördüğü küçük kağıt parçasını bir ip veya kıl tüy gibi şeyleri nedense gidere atarlar. Atılan tüm cisimler de zamanla pimaş borunun tıkanmasına yol açar. Tesisatta tıkanıklık yaşamak istemiyorsak, tuvalet borusu neden tıkanır diye merak ediyorsak işte cevabı bu vb. şeylerdir. Şayet atık su gider borusunun tıkanması her şeye rağmen yaşandı ise kanal açma robotları sayesinde size diğer hiçbir yapınızı kırmadan pimaş açma hizmeti sunuyoruz.

Tıkalı pimaş borulara özel tıkanıklık açma robotu ile çelik yay ve ucunda tıkanıklık açma kafası gönderilerek açma hizmetine pimaş aç denir. Tıkanan ana hat pimaşları veya dairenizin içerisindeki lavabo pimaşlarını kırmadan evinizi pisletmeden açtırmak istediğinizde servis talep edebilirsiniz. Yoğun yağlanma ve kireç tabakası sonucunda yabancı nesnelerin kireçlenmeden dolayı borunun çeperlerine yapışarak tıkanıklığa yol açtığından pimaştan su geri gelmeye başlar. Çok eski pimaş borularda bu sonucu gözlemlemek çok sık rastlanmaktadır. Eğimi ters verilen gider tesisatlarında bu tıkanmalar sık sık tekrarlanır. Kameralı pimaşaç servisimiz tıkanıklığı açmadan önce veya sonra bu probleme müdahale edebilir ve sonucu sizlere bildirir. Yaptığımız iş her ne kadar pis olsa da hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz. Dairenizde temiz çalışma yöntemine önem vermektedirler. Tıkalı pimaş açma işlemi 15 dakika ila 30 dakika arası kısa bir zamanda tamamlanmış olur. Ana boruda aşırı yağlanma tespit edilir ise tıkanıklık açıldıktan sonra jet yıkama teklifi verilir. İkinci yöntem diğerine göre biraz daha titiz ve maliyetli bir çalışmadır. Sıklıkla tıkanabilen atık su borularında su jeti dediğimiz makine ile yıkama yapılır. Su jeti makinesi yüksek basınçla çalışmaktadır. Kanal borusunun çevresine yapışan tortuları temizler. Kanalizasyon borunuz ilk gün ki temiz halini alır. Basınçlı su jeti ile yıkama yapılan yerlere 2 yıl garanti verilmektedir. Genelde restoran yemekhane tarzı çalışan iş yerlerinde bu tür yıkamalar yapılır. Nedeni yemek yağlarının aşırı kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Pimaş tıkanıklığı kamera hizmeti ile kalıcı çözümlere ulaştırır.

 

Tuvaletleriniz genelde yanlış tuvalet kağıtlarının kullanımından dolayı boruların ek yerlerine takılarak birikmeler sonucu oluşur. Bazen tuvaletten atılan bez parçaları, ıslak mendiller veya plastik şişeler tuvalet gider borusunun  tıkanmasına sebep olurlar. Atıklar zamanla borularda birikerek tıkanıklık oluşturur. Tuvalet tıkanıklığı açma makineleri borunuzun tıkalı bölgesine kadar ilerleyerek, tıkanıklığı bulur açar ve temizler. Robotların açamadığı tuvalet gideri hemen hemen hiç yoktur. Borular tıkanınca atık pis su ilerleyemediğinden tıkanmaya başlar ve küvetinizden klozetinizden yer sifonundan pislikler geri çıkmaya başlar. Tuvalet tıkanıklığının nasıl açıldığını ayrıntılı yazmak yerine bu problemin kaynağını sebepleriyle birlikte makalemizde anlatmışız. Tıkalı tuvalet açma hizmetini kameralı makineler ile açıldığı için tıkanıklığın kaynağını da görmüş oluyoruz. Tıkanmaya sebep olan arızayı görüntüleme hizmetimiz sayesinde profesyonel kesin sonuca ulaşıyoruz. Tıkalı klozet, tıkalı tuvalet ana kanal borusuna kadar temizleyerek kamerayla görüntülüyoruz. Diğer yapılarınızı kırmadan kanal açma sistemini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

TUVALET VEYA LAVABO GİDERLERİ TIKANIKLIĞI YAPILARINIZI HİÇ KIRILMADAN BORULARIN İÇLERİ TEMİZLENEREK AÇILIR.

TESİSATI KAMERAYLA GÖRÜNTÜLEME YAPTIRINIZ.

Borudaki tıkanıklık açılsın da sonrası önemli değildir demeyin. Kamera ne işe yarar? Kanal açma robotu denilen makina ile tıkanıklık açılır giderlerinizden su gitmeye başlar. Atık su borusunda açılan tıkanıklığı borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile tıkanıklığı ne randımanlı açmışız görebiliyoruz. İşi körü körüne yapmak yerine nerede eksiklik kaldığını görerek o noktaya tekrar müdahale yapıyoruz.

Sizler hiç dert etmeyin evinizde ve işyerinizde yaşanan bu tatsız durumları ortadan kaldırmanın kolay yollarından biri robot teknolojisi kullanılarak tıkanıklık açmadan geçer. Sizler de evim kırılmadan tıkalı tuvaletin açılmasına çözüm arıyorsanız arayın yardımcı olalım. Pimaş veya künk çökmüş olmayan her türlü tıkalı boruları açma garantisi veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatlarımız piyasa fiyatının altındadır üstünde değildir. Tuvaletin borusunu robotla kanala kadar takip eden makineler hayatımıza girdiğinden bugüne birçok kolaylığı beraberinde getirmiş oldu. Uygulama yöntemimiz tadilatı gerektirmediğinden diğer tesisatçılara göre çok çok uygun fiyata işinizi halletmiş oluyorsunuz. Pis su borularında devamlı çalıştığımız için zahmetli işle uğraşıyoruz. Her ne kadar pis bir iş olsa da bu işi meslek edinerek benimsediğimizden, sizden de aynı şekilde anlayış bekliyoruz. Verilen emek ve zahmet sadece para kazanma ile kalmayıp da insanları böylesine zor durumdan kurtarmak bizleri sevindiriyor. Düşün ki, evinizin tuvaletinden sular gitmiyor, geri taşıyor, üstüne birde banyonuzun ortası pislik içerisinde tuvaleti kullanamıyorsunuz. Böyle bir zor duruma geç saatte de olsa ekiplerimizi adreslere yönlendirmeye çalışıyoruz. Bizi bulmak için internette pimaşaç yazmanız yeterlidir.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Tuvalet mutfak banyo giderlerindeki tıkanıklığı genelde internetten araştırıp tıkanıklık açma siprelleri alarak açmaya çalışırsınız. Ancak onların hiçbiri pek işe yaramazlar. Hem paranız boşa gider, hem de zamanınız ve çabanizı boşa harcarsınız. Çünkü bu bir meslektir, yani siz 10  20 dakikada bir ürün alabilirsiniz ama, bu kadar kısa zamanda meslek edinemezsiniz. Bırakın işi ehli yapsın rahat edin. Tıkanıklık açma makinaları mevcuttur. Böyle bir tıkanıklık kanal açma makinası denilen aletle borularınıza hiçbir zarar vermeden açılıyor. Pimaş Aç ltd. şti. bu türden makinelere sahip bir firmadır. Borunuzun içerisinde birikerek tıkayan atıklar ne olursa olsun tıkanıklığı açıyoruz.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2014 Apycom jQuery Menus